Лейкерс на своєму майданчику приймав Міннесоту. Господарі здобули перемогу з рахунком 120:109, завдяки ривку в останній чверті, пише 24 Канал.

Видатна результативність

Головним героєм матчу став форвард Лейкерс Ентоні Девіс. Він влаштував фантастичний за результативністю перформанс.

Американець у свій 31-й день народження став першим баскетболістом в історії НБА, який набрав 25+ очок (27), 25+ підбирань (25), 5+ передач (5) та 5+ (7) перехоплень в одному поєдинку.

Окрім цього Девіс зробив також 3 блок-шоти. Всього баскетболіст провів на майданчику 39 хвилин 17 секунд.

Історичний індивідуальний виступ Ентоні Девіса: дивіться відео

Зазначимо, що в сезоні-2023/2024 Ентоні Девіс провів 62 матчі, в середньому набираючи 24.8 очка, 12.5 підбирання та 3.7 передачі.