Неймовірна гармата

Атлетіко вдалось забити швидкий гол. Вже на 10-й хвилині рахунок у зустрічі був 0:1 на користь гостей.

Дивіться також Українець Кравець забив фантастичний гол за комірець голкіперу: відео шедевру

Анхель Корреа перехопив передачу суперника та без роздумів пробив із центрально кола. М'яч залетів за комірець голкіперу, який вийшов із лінії воріт. Красивим взяттям воріт "матрацники" вийшли вперед.

Ще до перерви господарі зрівняли цифри на табло. Після відпочинку клуби забили ще по одному голу та встановили остаточний рахунок зустрічі – 2:2.

Вже у компенсований до матчу час Атлетіко заробило вилучення. Червону картку перед собою побачив Жоффрей Кондогбіа.

• Мирова принесла обом командам по одному очку. Атлетіко з 33 пунктами посідає 4 місце, а Вільярреал йде 8-м, маючи у своєму активі 29 балів.

Відеоогляд матчу Вільярреал – Атлетіко (гол Корреа з 0:32)