Неймовірний гол українця

Василь Кравець вийшов у стартовому складі хіхонського Спортинга. На 41-й хвилині захисник вивів вперед гостей.

Дивіться також Маліновський забив перший гол за Аталанту у 2022 році: відео гармати українця

За рахунку 1:1 українець обіграв суперника на фланзі та пробив у ворота Малаги. М'яч за шаленою траєкторією залетів за комірець голкіперу. До такого удару точно не був готовий воротар господарів. Справжній шедевр записав у свій актив Кравець.

На перерву Спортинг пішов ведучи у рахунку 1:2. На жаль, навіть таке взяття воріт від Василя не дозволило його команді втримати переможний результат.

Наприкінці матчу Малага завдяки голу Рамона Енрікеса зрівняла цифри на табло. У підсумку – бойова мирова 2:2.

• Після мирової Спортинг із 29 очками посідає 14 місце у таблиці іспанської Сегунди. Таку ж кількість балів має Бургос, який йде 13-м.
  • Для Кравця цей гол став дебютним у сезоні-2021/2022. Також у його активі 2 асисти. Нагадаємо, що Василь виступає за хіхонський клуб на правах оренди. Його контракт належить Леганесу.