На турнір до Хорватії вирушила українська делегація у складі 16 спортсменів. У перший день Гран-прі у Загребі наша команда здобула дві медалі.

Дві медалі України

Дебютну золоту медаль на турнірах Grand Prix здобув Дільшот Халматов. У фіналі ваги до 60 кілограмів український дзюдоїст переміг Ахмада Юсіфова з Азербайджана. 25-річний киянин вдруге в кар’єрі зійшов на п’єдестал турнірів такого рівня і вперше на найвищу сходинку. У 2023 році він здобув "срібло" на Гран-прі в Австрії.

Дільшат Хаматов переміг Ахмада Юсіфова / ijf.org

Лідерка збірної України Дар'я Білодід виборола бронзову нагороду у вазі до 57 кілограмів. У чвертьфіналі українка поступилася віцечемпіонці Європи-2021 Каї Кайзер зі Словенії. Проте у втішній сітці здобула дві перемоги над представницями Німеччини. Спочатку Дар'я перемогла Зайю Бальгауз, а потім декласувала Пауліну Штарке. Таким чином, Білодід треті поспіль змагання завершила з бронзовою медаллю.