Форварду МЮ відкрито погрожували "зламати" його у наступному матчі збірних

19 жовтня 2023, 13:49

Джерело:

BT

Збірній Данії несподівано складно вдалось здобути перемогу у виїзному матчі відбору на Євро-2024 проти Сан-Марино. Лише з різницею в один гол 1:2 "червоно-білі" закінчили поєдинок на свою користь.

Хоча саме гості з Данії першими розмочили нулі на табло. На 42-й хвилині це зробив нападник англійського Манчестер Юнайтед Расмус Гойлунд.

Дивіться також "Найшвидший хлопець, якого бачив у футболі": Мудрик потрапив у регбійну команду – відео

Почув у спину страшні погрози

У другому таймі команди обмінялись голами. Взяття воріт від Сан-Марино стало для цієї збірної історичним досягненням та було на вагу перемоги. Святкування футболістів це лише підтвердило. Гравці так тішились наче вийшли на Євро-2024 у Німеччину.

Фінальний свисток зафіксував виїзну перемогу Данії над Сан-Марино 1:2.

По ходу поєдинку господарі неодноразово грубо грали проти форварда Данії Гойлунда. В одному з епізодів йому дісталось коліном у спину. Він не лише відчув сильний біль, а й отримав погрози у свою сторону від суперника. Один із гравців господарів запевняв, що у наступній зустрічі Расмусу слід бути обережним.

До слова. Данія вже провела два матчі проти Сан-Марино у відборі на Євро-2024. Попереду у неї зустрічі проти Словенії та Північної Ірландії, які відбудуться у листопаді.

Після поєдинку Расмус розповів, що почув від футболіста Сан-Марино під час зустрічі.

Вони казали: "Чекай наступної дуелі, ми тебе зламаємо, втрачати нічого". Рефері не розумів італійської, тому я його не звинувачую. Я знаю італійську. Деякі гравці Сан-Марино підбігали та говорили всяку гидоту. Потім штовхали, били, боляче хапали. Я вважаю, що це неповага. Так не можна чинити. Тому після нашого гола я показав їм наш прапор і сильно аплодував,
– розповів форвард збірної Данії.

• Відзначимо, що Данія після 8-ми матчів йде на 2-му місці групи "Н", набравши 19 балів. Стільки ж у лідера групи Словенії. Обидві наразі мають усі шанси на прямий вихід на Євро-2024.
  • Щодо Сан-Марино, то ця збірна прогнозовано йде із нулем останньою.