Сергій Дерев'янченко вважає, що бій з Чарло буде складнішим для нього, аніж з Геннадієм Головкіним чи Саулем Альваресом. Про це повідомляє vRINGe.

Читайте також: Сергій Дерев'янченко – Джермаллом Чарло: офіційна дата та місце бою за титул WBC

На думку українця, Головкін та Альварес підходять йому по стилю. Натомість Чарло складніший опонент.

Буду дивитися по ситуації. Звичайно, він не Геннадій Головкін і не Сауль, мені з ними було б простіше будувати план на бій, вони підходять мені по стилю. Саме тому я і говорив, що мені, можливо, з Чарло буде навіть складніше, ніж з Канело,
– сказав Сергій.

Дерев'янченко готовий піти ва-банк

34-річний українець запевнив, що піде ва-банк, якщо бій не складатиметься на його користь. Втім, Сергій стверджує, що це відбудеться після середини поєдинку.

Я думаю, що якщо буду бачити, що зовсім не виходить нічого, то піду навіть на дуже великий ризик. Але це в 6-му, 7-му, 8-му раундах, не раніше. Я готовий до 12 раундів і не хочу, щоб сталося так, що я викладуся за 5 раундів і потім не буду готовий битися далі. Якщо вийде закінчити бій раніше – я теж буду готовий до цього,
– зазначив Сергій.

Разом з тим, Сергій запевняє, що не кидатиметься стрімголов в атаку.

"У мене є любительська кар'єра, я можу і на ногах попрацювати, і потягнути його на себе. Але якщо нічого з цього не вийде – я спробую піти в розмін", – резюмував українець.

Що відомо про Чарло?

30-річний американець ставав чемпіоном світу у 1-й середній вазі, а нині є чинним володарем титулу WBC у середній вазі. Непереможний боксер провів 30 бої на професійному ринзі.

Останній шанс Дерев'янченка?

Сергій за два роки двічі змарнував шанс стати чемпіоном світу. В обох випадках українець зазнавав поразок у поєдинках за титул IBF.

У жовтні 2018 року Дерев'янченко програв Деніелю Джейкобсу. Через рік Дерев'янченко скандальним рішенням суддів програв Головкіну.

Сам боксер заявив, що не вважає, що бій з Чарло його останній шанс стати чемпіоном світу.

"Ні. Тому як я зовсім не розглядаю варіант своєї поразки, і що може трапитися після цього. Ми всі налаштовані виграти цей титул", – заявив Сергій.