Несподівана результативна передача

Максим Коваль зайняв місце у рамці воріт Шерифа, а Роман Безус розпочав поєдинок із лави запасних Омонії. Вже на 2-й хвилині рахунок став 0:1 на користь гостей із Молдови, пише 24 канал.

Не обійшлось без участі українського голкіпера. Далеке вибивання від Коваля перетворилось в асист на нігерійця Рашида Ібрагіма Аканбі, який став автором першого голу у зустрічі. Ось так легко Максим став адресатом гольової передачі.

По перерві Шериф подвоїв перевагу завдяки точному удару з пенальті від Іяї Білів Атьємвена – 0:2. А вже після екватора зустрічі третій гол у ворота Омонії забив Мухамед Діоп.

Коваль залишив свої володіння "на замку" – 0:3, переконлива перемога Шерифа. Молдовський клуб разом із іспанським Реал Сосьєдадом зі звитяг стартували у груповому раунді Ліги Європи.

Безус з'явився на полі на 82-й хвилині, а вже через чотири хвилини отримав жовту картку.

Що відомо про перехід Коваля у Шериф

• У середині серпня 2022 року Шериф підсилився українським голкіпером. До переїзду у Молдову Коваль пограв за цілий ряд українських клубів, має закордонний досвід в Оденсе (Данія), Депортіво (Іспанія) та Аль-Фатеху (Саудівська Аравія).
  • Він перейшов у Шериф на правах вільного агента, тому дістався новому клубу абсолютно безкоштовно.
  • За Шериф провів 3 матчі, у яких пропустив 3 голи.