Яремчук знову не може забити

Роман Яремчук з'явився на полі відразу по перерві. Українець замінив Валентіно Лазаро, коли рахунок зустрічі був 0:1 на користь гостей.

Після виходу на газон нападника збірної України Бенфіка пропустила ще двічі. Рахунок став 0:3 на користь Спортинга. Господарі змогли відквитати лише один м'яч, але вже аж на шостій компенсованій до матчу хвилині. Голом відзначився Піцці.

У підсумку – 1:3 домашня поразка "орлів". Гольова засуха українського форварда продовжується. Востаннє Яремчук забивав ще наприкінці вересня, коли оформив дубль у ворота Віторії.

Бенфіка після фіаско дозволила Спортингу збільшити відрив у турнірній таблиці. Тепер між клубами різниця у чотири очки на користь суперника клубу українця. "Орли" йдуть третіми.

Вже 8 грудня у грі Ліги чемпіонів Яремчук спробує перервати безгольову серію. Роман може відзначитись у ворота колишнього клубу – київського Динамо.

Бенфіка – Спортинг: відеоогляд матчу