Збірна Ємену зустрічалась зі збірною Оману в рамках Кубка націй Перської затоки (2:3). Оману вдалось забити два курйозних голи через "фейли" голкіпера Ємену. 22-річний воротар не витримав психологічного тиску, після помилок.

Варте уваги Подалі від проблем: скандальний українець втік до Індонезії після вильоту з румунського клубу

Алі Аббас Ахмед вже на другій хвилині зустрічі розпочав нервово. Голкіпер закинув м'яч у свої ворота, після подачі з кутового. Наступна його помилка припала на 30-у хвилину зустрічі. Тоді молодий воротар не впорався з простим штрафним ударом, після якого м'яч відскакував від газону йому прямо в руки.

Молодий воротар після "свого" другого пропущеного голу, зрозумів, що він перегорів. Ахмед символічним жестом попросив у лави запасних заміну, але ще на полі залишився. На другий тайм голкіпер на полі уже не з'явився, напевне, знайшов потрібні слова у роздягальні.

Кубок націй Перської затоки

• У змаганнях беруть участь 8 збірних, які формують дві групи по чотири команди.
  • Учасники: Ірак, Оман, Ємен, Саудівська Аравія, Кувейт, ОАЕ, Катар, Бахрейн.
  • Останньою переможницею змагань стала збірна Бахрейну у 2019 році. Тоді вони у фіналі обіграли збірну Саудівської Аравії з рахунком 1:0.