У дев'ятому турі чемпіонату Швеції "Хельсингборг" зустрічався із "Фалькенбергом", пише 24 канал.

Варто побачити: Дубль Роналду за три хвилини приніс перемогу "Ювентусу" у матчі проти "Лаціо": відео

Шалений гол голкіпера

Голкіпер гостей Андерс Ліндегор забив феноменальний гол у ворота суперника після подачі з кутового на останній хвилині основного часу у матчі. Він врятував для команди нічийний результат – 2:2.

Додамо, що "Хельсингборг" до 81-ї хвилини поступався у рахунку – 2:0, але зміг зробити класний камбек.

Воротар повторив гол воротаря МЮ Петера Шмейхеля, який забив волгоградському "Ротору" ще у 1996 році.

Данський голкіпер виступає за швецький клуб із 2019 року. Раніше гравець виступав у складі МЮ.

Після нічиї команда рятівника знаходиться у підвалинах таблиці на 14 місці із 7 пунктами.