Рідкісний гольовий пас воротаря

Усі голи у матчі були забиті у другій 45-хвилинці. Але цих шедеврів вартувало так довго чекати. Першими нулі на табло розмочили гості. 16 хвилин знадобилось господарям, щоб зрівняти рахунок, повідомляє 24 канал.

Оце так Фанати Ліверпуля розгорнули прапор України на матчі АПЛ

Красивим голом через себе у падінні відзначився Садіо Мане.

Вже через три хвилини Ліверпуль вийшов уперед. Безпосередню участь у цьому голі взяв голкіпер "мерсісайдців" Беккер Аліссон. Воротар господарів вибив дуже далеко від воріт, м'яч перед штрафним підхопив Салах, красиво обіграв суперників та пробив повз голкіпера Норвіча.

Аліссон відзначився гольовим асистом на Салаха.

Ще один м'яч у складі господарів забив Луїс Діас, який поставив яскраву крапку у поєдинку. У підсумку – 3:1 переконлива перемога Ліверпуля.

• Ця звитяга дозволила команді Юргена Клоппа скоротити відставання від лідера, яким є Манчестер Сіті. "Містяни" втратили очки у домашній грі проти Тоттенхема, програвши "шпорам" (2:3).
  • Тепер відставання "мерсісайдців" від першого місця складає 6 очок.

Відеоогляд матчу Ліверпуль – Норвіч (асист Аліссона з 2:07)