Шляхи "Ювентуса" та "Реала" перетнулися на стадії чвертьфіналу Ліги чемпіонів сезону 2017/2018. Перша гра відбувалася у Турині 3-го квітня.

Мадридський клуб відкрив рахунок уже на третій хвилині. "Вершкових" вивів вперед все той же Роналду.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей. А на 64 хвилині Роналду подвоїв перевагу своєї команди.

Кріштіану ножицями замкнув навіс у штрафний і забив дивовижний гол.

Відео голу Роналду

До завершення матчу "Реал" провів ще один гол і здобув перемогу.

У повторній зустрічі на "Сантьяго Бернабеу" іспанці зазнали поразки 3:1. "Ювентус" перемагав 3:0 і був близький, щоб перевести матч в овертайм.

Але на останніх секундах гри арбітр Майкл Олівер прийняв скандальні рішення: він вилучив воротаря "Юве" Буффона та призначив пенальті.

Удар з позначки реалізував Роналду та вивів "Реал" у наступний раунд.

У тому сезоні мадридці втретє поспіль виграли Лігу чемпіонів. У фіналі в Києві "вершкові" здолали "Ліверпуль".

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.