Гол українця Макаренка приніс перемогу його команді в чемпіонаті Бельгії: відео

17 грудня 2020, 10:30

Український півзахисник Євген Макаренко допоміг бельгійському Кортрейку перемогти в матчі чемпіонату проти Стандарда.

Макаренко відзначився забитим голом на 39-й хвилині зустрічі, повідомляє 24 канал.

Його команда отримала право на кутовий. Подавати стандарт пішов Селемані. Подача була доволі точною – якраз туди, куди й вбіг Макаренко. Українець завдав прицільний удар головою, відправивши м'яч за лінії воріт суперника.

Таким чином рахунок на табло став 2:0. Однак у другому таймі Стандарду вдалося один гол забити. Та все ж гравці Кортрейка втримали переможний результат.

До теми Гольова феєрія Яремчука триває: український нападник забив 11-й гол за Гент – відео

Завдяки цій перемозі Кортрейк закріпився всередині турнірної таблиці, розмістившись на 9-у місці.

Для Макаренка цей гол став другим за Кортрейк. І вдруге його точний удар приносить перемогу команді. Попереднього разу він забив у ворота Мелехена.