Шедеври на футбольному полі у США

Вже на 2-й хвилині поєдинку господарі відкрили рахунок у грі. Але зробили це не без допомоги суперника.

Це варто побачити В падінні через себе: відео ефектних голів українців, які вивели їх на чемпіонат світу

Один з гравців Чикаго прострілював у штрафний Філандельфії. Першим на м'ячі був захисник гостей Якоб Глеснес. Футболіст намагався заблокувати пас у район 11 метрів, але у підкаті зрізав м'яч у власні ворота. М'яч за шаленою траєкторією залетів за комірець голкіперу. Ось так яскраво команди розмочили нулі на табло.

Відео курйозного автоголу

Ще до перерви гості не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Слід відзначити перший гол у матчі від гостей. Півзахисник Куїнн Салліван зрівняв рахунок ефектним ударом через себе. Однак втримати перемогу Філадельфії не вдалось. У підсумку – 3:3 бойова мирова у США.

Відео голу через себе

• Після нічиєї Філадельфія залишилась на 3 місці, у її активі 19 очок.
  • Файр із 5 балами продовжує бути аутсайдером чемпіонату – остання 14-а сходинка.