Переможний гол українця

27-річний Іван Петряк вийшов у стартовому складі Фехервара. Лівий вінгер забив переможний гол команди.

Дивіться також Вистрілив з гармати: Коваленко дебютним голом приніс Спеції перемогу – відео

Вже на 55-й хвилині український футболіст подвоїв перевагу господарів – 2:0. Однак через п'ять хвилин гості скоротили перевагу суперника до мінімуму. Але на більше їх не вистачило. У підсумку – 2:1 перемога Фехервара.

Петряк провів на полі 70 хвилин та пішов відпочивати на лаву для запасних. Українець приніс важливу перемогу команді. Інший українець у складі господарів Євген Макаренко провів на полі увесь поєдинок, отримавши попередження.

• Для Петряка цей гол став другим у сезоні-2021/2022. За 9 поєдинків в усіх турнірах Іван відзначився ще й одним асистом.