Джерело: 24 канал

Ференцварош підійшов до матчу у статусі лідера чемпіонату Угорщини. У стартовому складі за гостей на поле вийшов Ігор Харатін, а от Олександр Зубков залишився на лавці для запасних.

Варте уваги Гол Маліновського допоміг Аталанті вибити Лаціо в Кубку Італії: відео

Перша перемога у новому році

Команда Сергія Реброва вже з перших хвилин володіла перевагою у матчі. На 25-й хвилині гості відкрили рахунок завдяки удару Узуні. Перша 45-хвилинка завершилась мінімальною перемогою Ференцвароша – 0:1.

По перерві Чонтош подвоїв рахунок. Гравці Будафока не змогли відповісти тією ж монетою. Натомість на 67-й хвилині гості заробили пенальті. До 11-метрової позначки підійшов українець Харатін та легко розвів голкіпера та м'яч у різні кути воріт.

Своїх майже 30 хвилин у матчі отримав інший українець Зубков. Але за цей період вінгер не зумів відзначитись результативними діями. Матч завершився впевненою перемогою Ференцвароша – 0:3. Ця звитяга стала першою для підопічних Реброва у новому 2021 році.

Після успіху Ференцварош переконливо лідирує у чемпіонаті, випереджаючи найближчого конкурента Фехервара на 10 очок.