Дебютний трофей Віди

32-річний Домагой Віда, який раніше виступав за київське Динамо, вже на 10-й хвилині розмочив нулі на табло у матчі проти Гезтепе. Хорват впритул ударом головою розстріляв володіння суперника.

Варто побачити Як розкішний гол Лестера забрав трофей з-під носа у Челсі: відео

• У цьому сезоні Віда зіграв за Бешикташ 38 матчів, у яких забив 6 голів. Його контракт із клубом розрахований до кінця червня 2022 року.

Ще до перерви господарі зрівняли цифри на табло, але клуб Віди таки вирвав перемогу – 1:2. Ця звитяга дозволила Бешикташу з 84 очками вийти на перше місце у таблиці.

Галатасарай має таку ж кількість набраних пунктів. Однак золоті нагороди на свої шиї одягнули футболісти Бешикташа через кращу різницю забитих та пропущених голів в особистих зустрічах. Обидва лідери Суперліги потрапили до кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів.