Цього літа Артем Довбик нарешті перебрався у топ-лігу. Нападник Дніпра-1 став гравцем іспанської Жирони, за яку вже виступає Віктор Циганков.

До теми Вогняний дебют Довбика: українець забив з пасу Циганкова та врятував Жирону від поразки – відео

Дебют форварда за новий клуб вийшов неймовірним. Артем з'явився на полі на 64 хвилині матчу проти Реал Сосьєдада за рахунку 0:1 на користь суперника.

Вже за вісім хвилин Довбик оформив свій перший гол у Жироні, відгукнувшись на подачу Циганкова. Це принесло команді нічию (1:1). Після гри наставник "червоно-білих" Мічел поділився своєю думкою про гру Артема.

Довбик – гравець, на якого покладаються великі надії. Не варто забувати, що він щойно приїхав і перебуває у процесі адаптації до команди. У нас є двоє форвардів, які мають забезпечувати голи. Команда їх шукає для них,