У переможному матчі проти "Ліона" (3:0) обидва футболісти записали на свій рахунок всі голи і таким чином внесли вирішальний внесок у вихід команди до фіналу, повідомляє офіційний сайт "Баварії".

Дивіться також: "Баварія" вийшла у фінал Ліги чемпіонів, вибивши "Ліон": відео

У першому таймі Серж Гнабрі оформив дубль, забивши на 18-й і 33-й хвилинах, і таким чином вивів команду на успішну стежку, а на 88-й хвилині Левандовскі поставив крапку в протистоянні.

На рахунку вінгера тепер 9 голів у поточному розіграші, у Левандовскі — 15. Із 24 голами на рахунку Левандовскі та Гнабрі стали найнебезпечнішим дуетом в історії Ліги чемпіонів.

Попередній рекорд належав Кріштіану Роналду (17) і Гарету Бейлу (6), які забили в цілому 23 м'ячі в сезоні 2013/2014.

ПСЖ – Баварія: головне про фінал

• У півфіналі ПСЖ з рахунком 3:0 розгромив "РБ Лейпциг". У другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів мюнхенська "Баварія" обіграла "Ліон" (3:0) і вийшла у фінал турніру.
  • Фінальний матч Ліги чемпіонів пройде 23 серпня на стадіоні "Ештадіу ду Бенфіка" в Лісабоні.
  • Найбільше перемог у фіналі Ліги чемпіонів на рахунку мадридського "Реала" – 13. "Баварія" вигравала трофей п'ять разів і стільки ж грала в фіналі. ПСЖ жодного разу не вигравав турнір. Паризька команда вперше в історії вийшла у фінал Ліги чемпіонів.