Онопрієнко: Дуже переживаю за нього та за всю нашу Україну

18-річна українська гімнастка підійнялась на найвищу сходинку п'єдесталу за підсумками вправи зі стрічкою. Після нагородження Вікторія Онопрієнко присвятила цю "бронзу" Україні та батьку, який воює проти ворога на передовій.

До теми Художня гімнастка Онопрієнко принесла Україні "бронзу" Всесвітніх ігор-2022

Гімнастка подякувала усім за допомогу та підтримку. Онопрієнко пообіцяла, що буде робити усе, щоб підіймати синьо-жовтий прапор вище інших.

Я дуже вдячна всім тренерам, своїм батькам та своїй родині, що вони мене підтримують. Я буду робити все, що в моїх силах, щоб на нашому фронті підіймався наш прапор на найвищій сходинці п’єдесталу,
– заявила Вікторія.

На початку війни батько гімнастки пішов добровольцем та підписав контракт із ЗСУ. Вікторія зізналась, що після нагородження не встигла зателефонувати батьку, щоб похвалитись нагородою Всесвітніх ігор-2022.

Поки що він не знає про мою медаль, але я дуже хочу йому зателефонувати. Якщо він візьме слухавку, але він, коли може, пару разів на тиждень, якщо у нього є можливість, то він мені пише, як у нього справи. Я йому кожного дня пишу, які в мене емоції та думки. Пишу йому, як я його люблю та як ним пишаюсь. Зараз такий складний час. Я за ним дуже сумую і дуже переживаю за нього та за всю нашу Україну,
– розповіла Онопрієнко.

На жаль, повномасштабна війна забрала життя брата гімнастки, який був військовим. Брат Онопрієнко воював у лавах ЗСУ.