Герой матчу: ексгравець Манчестер Юнайтед замінив двох воротарів та виграв серію пенальті

3 грудня 2021, 17:45

Джерело:

A Spor

Колишній форвард Манчестер Юнайтед Маме Діуф, який зараз виступає за Хатайспор, спробував себе у ролі воротаря. У 1/32 фіналу Кубка Туреччини проти Еюпспора йому вдалося виграти серію пенальті.

Нова роль для футболіста

Команда Діуфа втратила двох голкіперів через червоні картки по ходу запеклого протистояння.

Цікаво Забив гол та парирував два пенальті: відео, як голкіпер за один матч став героєм Кубку Іспанії

Основний час завершився внічию 1:1. В овертаймі командам теж не вдалося відзначитися забитими м'ячами. На серію пенальті Хатайспор мусив був виставити польового гравця. Діуф добровільно викликався стати у ворота.

Спершу футболіст реалізував свій 11-метровий удар, а потім став на ворота.

З рахунком 5:4 за підсумками серії пенальті переміг Хатайспор.

Відеоогляд матчу

• Діуф мав контракт з Манчестер Юнайтед у період з 2009 до 2012 року. За "червоних дияволів" він зіграв 9 матчів і забив 1 гол.
  • У сезоні 2021/2022 на рахунку Маме 6 результативних ударів та 1 гольова передача у 14 іграх за Хатайспор.