Акторську гру, яку не оцінив арбітр

Фінал турніру завершився перемогою Палмейраса з рахунком 2:1. Перемогу принесли голи Рафаеля Вейга та Дейверсона Брума. У складі гостей єдиним результативним ударом відзначився Габріель Барбоза.

Оце так Грав удев'ятьох, голкіпер у полі та 0:7: матч клубу Яремчука зупинено

Переможне взяття воріт було оформлене на 95 хвилині. Якраз Брума став найкращим гравцем вирішального поєдинку.

Однак футболіст відзначився не лише грою, а й акторською грою. Наприкінці овертайму суддя поплескав по спині Дейверсона. Той відчувши дотик до себе впав на газон. Гравець тримався за спину та корчився від болю – симуляція року.

Такими діями Брум вирішив потягнути час матчу на користь своєї команди, яка вела у рахунку.

Палмейрас втретє переміг у Кубку Лібертадорес. Відзначимо. що у складі переможців грає екснападник Шахтаря Луїс Адріано, але у фіналі він не з'явився на полі, просидівши весь матч на лаві запасних.

Відео моменту симуляції

• У бразильській Серії А тріумфатор турніру йде на третьому місці, маючи у своєму активі 59 очок.
  • Фламенгу з 67 пунктами випереджає суперника, посідаючи другу позицію.