Гераскевич розніс Бех, яка втекла до Росії

Нещодавно Бех у своїх соцмережах опублікувала світлину у формі збірної Росії. Скелетоніст Владислав Геравсевич прокоментував скандальне фото.

До теми Колишня біатлоністка України Бех похизувалась світлиною у формі збірної Росії

"Фу, гидота. Ось саме тому нам не треба натуралізовувати кацапню. Орка з болота можна витягнути, а болото з орка – ніяк.

Орку абсолютно все одно на колег по команді, на тренерів, на вкладені державою кошти. Воно під час війни повертається в болото і виставляє такі фото", – написав Гераскевич.

Що відомо про біатлоністку

  • Дворазова чемпіонка світу серед юніорок втекла на малу батьківщину одразу після початку повномасштабної війни. Через це біатлоністку позбавили права виступати за збірну.
  • У квітні ж жіночої команди виключили трьох натуралізованих росіянок. Йдеться про Катерину Бех, Ольгу Абрамову та Оксану Москаленко.
  • З моменту початку війни Росії проти України ці біатлоністки перебувають на території Росії. Вони виїхали з України в день повномасштабного вторгнення РФ. До цього спортсменки перебували на зборі в Сянках, що на Львівщині.
  • Бех ігнорувала запити ЗМІ щодо коментаря про війну. Спортсменка на момент повномасштабного вторгнення була в Росії та жодним чином не прокоментувала дії своєї влади.
  • 23-річна біатлоністка так і не змогла закріпитися в основі, проте регулярно виступала за команду "В". У її активі є нагороди з етапів кубка IBU. У 2019 Бех здобула два "золота" на ЧС серед юніорів.