Георгій Зантарая із теплом пригадує свій шлях у спорті та перші кроки у дзюдо. Георгій розпочав займатись дзюдо ще у школі, оскільки інших секцій просто не було.

Оце так "Ще один любітєль русскіх": тренер фіналіста ЛЄ привітав тенісиста з Росії з перемогою у Римі

Зантарая: Десь у 2002 році осягнув, що хочу стати дзюдоїстом

Кожного дня у школі були заняття з дзюдо, тому Георгій одразу захопився цим видом спорту, у якому продовжив свій чемпіонський шлях на багато років.

Як розповів сам Зантарая, він не був єдиним дзюдоїстом у своїй родині. Цим видом спорту також займався його молодший брат.

"У нас кожного дня були заняття з дзюдо. Я одразу захопився цим видом спорту, тому залишився. Це був майданчик, де міг виплеснути усі свої емоції, поборотися. Не пам’ятаю чи на вихідних були тренування, але вдома точно займався. У мене є молодший брат, тож ми з ним постійно змагалися. Він теж відвідував заняття до 9-го класу, а потім пішов навчатися на лікаря", – розповів Зантарая.

Також Георгій пригадав своїй перші змагання та свою дебютну медаль із дзюдо.

Звичайно, мій тренер заохотив займатись цим видом спорту. В нього тренувався три роки, вважаю, що потім мене запросили до найсильнішої школи в Україні, де практикувався до закінчення своєї спортивної кар’єри. Як тільки прийшов на дзюдо, то, мабуть, через тиждень мене взяли на районні змагання. Я зайняв третє місце, після цього зрозумів, що буду займатися, але не був впевнений, що професійно. Десь у 2002 році осягнув, що хочу стати дзюдоїстом,
– додав чемпіон світу-2009.