Падіння клубу Яремчука

Відразу чотири українські футболісти виступають у складах обох команд. Із них за Гент зі старту вийшов Роман Безус та Роман Яремчук. За Брюгге зіграв Едуард Соболь. Захисник Гента Ігор Пластун залишився поза заявкою на поєдинок.

Варто побачити Українець Кравець забив за Коньяспор через 4 хвилини після виходу на заміну: відео

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. Всі голи команди приберегли на другу частину гри. на 52-й хвилині Дост вивів вперед гостей. До 70-ї хвилини Брюгге вже переважав свого суперника у три голи. Результативні удари в активі де Кетеларе та того ж активного Доста – 0:3.

Крапку у матчі поставив Перес – 0:4 розгромна поразка Гента. До слова, лише Яремчук провів усі 90 хвилин на футбольному полі, але не зумів відзначитись результативними діями. Безус сів на лавку для запасних на 69-й хвилині, а Соболь відіграв за гостей лише перший тайм.

• Після цієї перемоги Брюгге впевнено йде до чемпіонства у Бельгії, зараз клуб із 70 очками одноосібно очолює таблиці. Гент після ганебної поразки йде 11-м, за 30 матчів вони здобули 40 пунктів.