Футбольний менеджер вважає, що учасники чемпіонату України повинні отримати бронювання на період мобілізації. В іншому випадку сезон може бути не дограний.

До теми "Грати у футбол не буде ким": директор Оболоні не підтвердив "бронь" у футболістів

Місюра: Якщо клуби не гратимуть, то з кого комплектуватиметься збірна України

Водночас Анатолій Місюра зазначив, що не перешкоджатиме футболістам або працівникам клуба, які підуть захищати країну від російських загарбників.

Футболісти виконують свої завдання, збірна грає на міжнародних турнірах, де захищає честь України. Збірна комплектується із гравців футбольних клубів. А якщо клуби не гратимуть, то з кого комплектуватиметься збірна України? Якісь гарантії мають бути для футболістів, що вони дограють до кінця чемпіонату, гратимуть далі. Вони ж працюють, не гуляють. Робота оплачується, оподатковується. Ми розуміємо, що йде війна. Якщо хтось із футболістів захоче піти захищати країну, ніхто йому перешкоджати чи відмовляти не буде,
– розповів генеральний директор Чорноморця.

Історія з повістками в Оболоні

  • Нагадаємо, що футбольний клуб Оболонь в офіційній заяві спростував видачу 25 повісток футболістам. Також йшлося про наявність "броні" у гравців, оскільки "ФК Оболонь Київ отримав статус критично важливого підприємства для економіки".
  • Однак пізніше директор Оболоні Олександр Різниченко не підтвердив "бронь" у футболістів. На його думку, непросте питання бронювання футболістів повинно бути обговорене новим керівництвом УАФ.