За інформацією джерела, Олексій Гай вже став помічником нового головного тренера "гірників" Патріка ван Леувена. Зашкварна легенда Шахтаря вже навіть приступив до тренувального процесу команди.

Оце так Брат зірки Шахтаря з'явився у чемпіонаті Росії в складі клубу з Криму: список зрадників з УПЛ

Не надто вірне рішення "гірників"

Останнім досвідом роботи Гая були посади асистента та аналітика у тренерському штабі Романа Григорчука в одеському Чорноморці. "Моряки" вже офіційно сповістили про відхід Гая із клубу.

Одесити подякували Гаю за роботу.

Вдячні Олексію Гаю, що в перші місяці війни залишився в нашому місті й брав участь в усіх соціальних проєктах Чорноморця. Як і голи Олексія в чорно-синій футболці будемо завжди пам'ятати очі дітей-переселенців, яких тренував Олексій Гай. Це були неймовірні емоції. Ми не прощаємось з Олексієм, а говоримо один одному "до нових зустрічей!",
– йдеться у публікації одеського клубу.

Нагадаємо, що Чорноморець став першим клубом у тренерській кар'єрі 40-річного Гая. Олексій пропрацював у штабі "моряків" із вересня 2021-го року.

Чому Олексій Гай знецінив свою легендарність через зашкварні моменти з Росією

  • Влітку 2019-го року Олексій Гай повішав бутси на цвях. За свою кар'єру футболіст встиг пограти не лише в Україні, а й зробив одну велику помилку. Із 2016-го по 2018-й роки виступав у ворожій країні, де пограв за Кубань.
  • У футболці російського клубу українець провів 64 матчі (12 голів та 2 асисти).
  • Однак зашкварився Гай вже й після ігрової кар'єри. Олексій не вбачає у Росії ворога та впевнений, що саме Україна може припинити війну в Україні, натякаючи про мирні перемовини. Колишній футболіст збірної України запевняв, що виступаючи у країні-агресора не бачив ненависті до нашої країни в очах росіян.
  • Ще виступаючи за Чорноморець відмовився вдягати футболку із написом "Слава українській армії". Гай став єдиним футболістом, який вийшов не в білій футболці із цим написом. Олексій назвав таку акцію провокацією.
  • Також слід пригадати зізнання Гая про перейменування вулиць та міст. Колишній футболіст Шахтаря заявляв, що йому не подобаються назви вулиць, які присвячені Шухевичу та Бандері, яких він назвав ворогами.
  • Через ці позиції фанати донецького Олімпіка назвали Гая – сепаром. На що Олексій не звернув навіть уваги.