У рамках 20 туру Першої ліги "Рух" зустрівся із "Агробізнесом", пише 24 канал.

До теми: "Агробізнес" у шаленій перестрілці переміг "Рух" та очолив Першу лігу

Шалений матч від команд

Обидві команди обмінялись блискавичними гольовими пострілами, які змінювали перевагу на табло по черзі для кожної команди.

Окрасою гри стали дві хвилини в середині тайму. Хавбек гостей Микола Когут ледь не зламав поперечину гарматою з 23-25 метрів, але відповідь Брікнера була не гіршою.

На 29-й хвилині Брікнер отримав м'яч від партнера з флангу та без роздумів завдав гарматного удару близько із 30 метрів до воріт – голкіпер кінчиками пальців дістав м'яч, але не зміг врятувати власні володіння. Іван вивів "Рух" вперед – 2:1.

Після перерви забивав тільки "Агробізнес". Фінальний свисток судді зафіксував рахунок – 2:3 на користь гостей.

Додамо, що Брікнер виступає за "Рух" із 2018 року та вже встиг себе зарекомендувати, як голеадор, який забиває із дальньої відстані.