Рух – Агробізнес 2:3

Голи: Копина, 9, Брікнер, 29 – М. Когут, 28, Семенець, 63, І. Когут, 71
Вилучення: Саків, 90 (Рух)

Дивіться також: Колишній футболіст збірної України очолив одного з лідерів чемпіонату

Дебют зустрічі давав господарям надію на позитивний результат – на 9 хвилині Копина замкнув подачу Русина з кутового. "Рух" мав серйозну перевагу у володінні м'ячем, але зливи моментів не було.

Справжній вибух стався в середині тайму. Микола Когут наважився на дальній удар, який став несподіванкою для Бандури. Радість "Агробізнеса" була недовгою – минуло близько 75 секунд, і хавбек "жовто-чорних" Брікнер і собі розрядив гармату. Рахунок 1:2 протримався до перерви.

Чижевський провів серйозну розмову у перерві, і його підопічні побігли з подвійним натхненням. Бандура кілька разів рятував, але й він не допоміг, коли Семенця забули на лінії воротарського майданчика. Гості вирішили не зупинятися і вирвали всі три очки – Іван Когут вивів команду вперед красивим обвідним ударом.

"Рух" мав шанс бодай на нічию, але в компенсований час Русин запустив м'яч в небеса з дуже вигідної позиції.

• Завдяки перемозі "Агробізнес" вийшов у лідери Першої ліги. "Рух" опустився на шосте місце, відстаючи від суперника на 6 очок. Львів'яни мають гру в запасі.