Проте бразилець Тете не мав юридичного права залишати Шахтар безплатно, адже влітку 2023 року перебував на території України. Відповідно до правил, якщо футболіст уже повернувся в Україну, то вдруге скористатися правом в односторонньому порядку призупинити контракт не може.

До теми Вимагають дискваліфікації та санкцій: Шахтар звернувся в УЄФА через втечу свого футболіста

Турецький клуб готовий домовлятися

Вінгер, за якого Шахтар у 2019 році заплатив Греміо 15 мільйонів євро, після початку повномасштабного вторгнення не грав в Україні. Він на правах оренди виступав за Ліон (19 матчів, 6 голів та 5 асистів) та Лестер (14 поєдинків, 1 гол). А в серпні 2023 року підписав повноцінний контракт із Галатарсараєм на правах вільного агента. Це не сподобалося "гірникам" і вони звернулися до суду.

Спочатку керівництво Галатасарая вважало, що діє відповідно до всіх юридичних норм та не збиралося нічого сплачувати Шахтарю. Проте, судячи з усього, після досить аргументованих претензій "гірників" боси турецького гранда висловили готовність домовлятися про досудове вирішення спору.

Зазначається, що боси та юристи Галатасарая вже ведуть консультації з Шахтарем з приводу того, щоб чемпіон УПЛ отримав компенсацію за Тете, а замість цього відкликав скаргу, яку подав до ФІФА.