За словами Монфіса, теніс більше не є пріоритетом. Він наголошує, що зараз в його житті найголовніше – батьківство.

Дивіться також Фантастичний успіх: Україна буде представлена рекордною кількістю тенісисток на Australian Open

Чоловік Світоліної про закінчення кар'єри

"Знаєте, я вже стільки років хочу закінчити. Ще з часів ковіду, але ж тоді я був у топ-10. Люблю теніс, але він не все моє життя, а люди про це забувають. Моє життя – це батьківство. Теніс дає мені інше – різні цінні моменти й дуже важкі.

Мені багато чого подобається в нашому спорті, але з віком, очевидно, з’являється багато речей, якими я не хочу більше займатися. І, якщо бути до кінця чесним, дорослішання й освіта моєї дитини сьогодні для мене важливіші", – сказав він.

Гаель наголосив, що прагне проводити більше часу з родиною. Однак виступатиме скільки, скільки це буде приносити йому задоволення.

Я щасливий і нам приємно подорожувати разом, але я б хотів, щоб вона частіше була вдома. І хотів би проводити з нею більше часу. Але поки я можу грати й відчуваю бажання насолоджуватися кар'єрою, я буду намагатися це робити", – додав Монфіс.

Монфіс не розуміє поїздок Світоліної до України

  • Нещодавно Світоліна розповіла про невеликі розбіжності з чоловіком. За її словами, йому важко усвідомити те, що вона час від часу їздить в Україну.
  • Еліна розповіла, що для неї велика мотивація бачити людей, які продовжують жити в умовах війни. У тяжких для себе моментах життя вона згадує про силу духу українців.