Дата поєдинку має стати відомою після виставкового шоу між одними із найкращих панчерів світу. "Жадібному пузу" 28 жовтня буде протистояти колишній чемпіон ММА Френсіс Нганну.

Читайте також Прямолінійність може стати вирішальним фактором: ексчемпіон оцінив шанси Усика в бою за абсолют

Тайсон Ф'юрі не вважає статус абсолюта чимось важливим для себе

Цю подію одразу назвали "боєм століття", адже вперше буде визначено абсолютного чемпіона у хевівейті, який володітиме чотирма чемпіонськими поясами. Її активно обговорюють у пресі, колишні та чинні боксери дають свої прогнози, уболівальники слідкують за всіма процесами, що відбуваються у майбутніх суперників, проте Тайсон Ф'юрі не розділяє такого ажіотажу.

Британець, який раніше говорив, що його цікавлять лише гонорари, а не статус чемпіона, заявив, що й надалі дотримується такої думки. Проте цього разу додав, що йому також важливо перемагати, але спортивне визнання для цього Тайсону не потрібне.

Нічого не змінилося. Мені все ще байдуже на звання абсолютного чемпіона світу, воно не означає для мене нічого. Я завжди казав, що пояс для мене нічого не означає. Для мене значення має перемога в бою. Якби мені сказали, що я можу бути абсолютом і виграти всі пояси, але не перемогти, або не бути абсолютом і здобути перемогу над Усиком за половину пояса, то я б краще обрав другий варіант.

Для мене має значення лише перемога, побиття людей. Це саме воно. Звання абсолюта ніколи не було моєю мрією. Це могло щось означати для Леннокса Льюїса чи Ентоні Джошуа, але для мене це ніколи нічого не означало,
– сказав Ф’юрі.

Проте все ще є титул, який залишається непідкореним та хвилює британця. "Жадібне пузо" жартома (а може й ні) заявив, що є чемпіонський пояс, який він збирається здобути.

"Єдиний пояс, який я не виграв у боксі, це пояс чемпіона Центральної зони Великої Британії, і я планую виграти його колись. Сподіваюся, я отримаю свій шанс, тому хто б не був чемпіоном – я йду за тобою", – заявив Тайсон.