Два нокдауни у переможному поєдинку

33-річний британський боксер здобув вольову перемогу над Деонтеєм Уайлдером. Тайсон Ф'юрі домінував на ринзі, але таки двічі полежав на канвасі.

Варто побачити Ф'юрі знищив Уайлдера, побувавши у двох нокдаунах: відео нокауту

У третьому раунді американець двічі відправив у нокдаун Ф'юрі. Британець вперше у своїй кар'єрі опинився в нокдауні двічі за один раунд.

Навіть після такого сюрпризу від Уайлдера американець не зміг повернути пояс. В 11-му раунді Ф'юрі потужною комбінацією ударів відправив суперника на канати. Тайсон у коронному стилі ударом у голову добив Деонтея – перемога британського боксера нокаутом. Чемпіонський титул WBC залишається у Тайсона.

  • Тепер Ф'юрі – один із головних претендентів на бій з українським боксером Олександром Усиком. Однак їх поєдинок зможуть організувати лише після другого двобою українця з Ентоні Джошуа. Британець хоче взяти реванш в Усика за поразку у першому протистоянні.
  • Це друга поспіль перемогу Тайсона над Деонтеєм. У першому поєдинку була зафіксована нічия, а в другому Ф'юрі у сьомому раунді поклав суперника на канвас – нокаут.