Наразі вони перебувають у тренувальних таборах і готуються до найбільшого бою у своїй кар'єрі. Він відбудеться 17 лютого у столиці Саудівської Аравії.

Читайте також "Збитий боєць": промоутер Джошуа поділився очікуваннями від супербитви за абсолют Усик – Ф'юрі

Різний підхід у підготовці

У мережі з'явилося спільне інтерв'ю майбутніх суперників, яке було записане кілька тижнів тому. У ньому британський боксер розповів, скільки часу він буде готуватися до поєдинку з Олександром Усиком та вчергове продемонстрував свою зверхність, яка може коштувати Тайсону Ф'юрі дуже дорого:

Я навіть не ходжу в спортзал. Я не тренуюся так рано, ну ж бо. З ким, по-твоєму, ти розмовляєш? З професійним спортсменом? Та годі вам. Я тренуюся по чотири-п'ять тижнів для цих боїв. Чотири або п'ять тижнів. Скільки тренувань потрібно чоловіку? Три-чотири тижні спарингів і один тиждень відпочинку – все.

Після цієї тези інтерв'юєр звернувся до українця й запитав, чи буде той довше готуватися до бою. Олександр Усик відповів, що він 5 тижнів може боксувати навіть безперестану та заявив, що готується до битви з британцем набагато довше, ніж той думає.

Я готуюся до нього протягом багатьох років — відтоді, як він переміг Володимира Кличка. Він про мене не знав, тому що я не така велика людина у світі боксу. А я готувався й до Ентоні Джошуа, і до нього від самого початку, як я дебютував у професійному боксі,
– сказав Усик.

Нагадаємо, що Тайсон Ф'юрі переміг Володимира Кличка у листопаді 2015 року, чим перервав 11-річну переможну серію українця.