Ф'юрі заявив, що Чісора перебуває на заході своєї кар'єри після багатьох важких поєдинків. Тому, на думку Тайсона, Усик мав перемогти більш переконливо. Про це повідомляє fightnews.info.

Дивіться також Усик – Чісора: що відбувалося за кулісами видовищного бою – відео

"Чісора – мій хороший товариш, ми стали дуже близькими і постійно спілкуємося один з одним. Але Дерек на заході своєї кар'єри. У нього було багато важких боїв. Тим часом Усик повинен стати наступним найкрутішим бійцем. Йому не слід проводити рівний бій з Чісорою", – сказав Ф'юрі.

Ф'юрі нарахував нічию у бою Усик – Чісора

Британський чемпіон вважає, що поєдинок Усика з Чісорою мав завершитися нічиєю.

Якщо чесно, я вважаю, що Чісора зробив досить для нічиєї. Я просто вів підрахунок в кожному раунді. Хтось думає, що Усик виграв з розривом в 1-2 раунду. По-моєму, навіть його менеджер нарахував нічию. Багато хто порахував, що бій був близьким,
– зазначив Тайсон.

Разом з тим, Ф'юрі порівняв Усика з легендарним Мохаммедом Алі. Британець вважає, що українець повинен краще виступати, щоб бути найкращим.

"Усик повинен стати кращим з часів Мохаммеда Алі. Як йому можна зводити внічию бій з Чісорою на схилі його кар'єри?", – риторично резюмував Ф'юрі.

Як Усик переміг Чісору?

Українець здобув перемогу одноголосним рішенням суддів. Чісора провів кращий старт бою, але Усик перехопив ініціативу у середині бою. Всього Усик завдав по суперникові 674 ударів, 194 з яких виявилися точними (29%), 25 з них припали до корпусу. Чісора відповів 625 ударами, з меншою точністю у 22% (139 досягли мети).