Тайсон Ф'юрі вже прибув у Саудівську Аравію, де відбудеться його бій з ексчемпіоном UFC Френсісом Нганну. Під час спілкування з представниками медіа британець розповів, як він готується до поєдинку.

Читайте також Красюк зізнався, чи реально взагалі провести бій Усик – Ф'юрі до кінця 2023 року

Правила життя від Ф'юрі

Ф'юрі не сприймає серйозно свого суперника, а тому його підготовка більше нагадує відпочинок.

Я сприймаю його дуже легковажно, так. Я майже не тренуюсь до цього бою. Я ходжу на блокбастери щоночі. Я їм смажених курчат у Nando's і щось на кшталт цього щоразу. Взагалі не сприймаю його серйозно. Тайсону Ф’юрі взагалі не потрібно готуватися до бійців. Так я роблю. Прокидаюсь вранці, випиваю 15 пляшок пива і йду в ліжко, і в будь-якому разі б'ю всіх цих хлопців,
– розповів Ф'юрі.

Зазначимо, що насправді Ф'юрі провів тренувальний табір напередодні бою з Нганну. А своїми кумедними заявами британець лише розважає своїх чисельних вболівальників.

  • Нагадаємо, що бій Тайсона Ф'юрі та Френсіса Нганну відбудеться 28 жовтня в Ер-Ріяді. За цей виставковий бій учасники отримають величезні гонорари.
  • Одразу після бою мають оголосити дату поєдинку за абсолют між Ф'юрі та Усиком. Якщо "Циганський король" легко перемогу Нганну та не зазнає серйозних травм, то бій з українським чемпіоном може відбутися вже 23 грудня цього року.