Ф'юрі: На обличчі Усика було багато міток

"Циганський король" пригадав, що у першому поєдинку Джошуа завдав проблем Усику. Наслідки потужних ударів Ентоні збереглись на обличчі українця.

Цікаво дізнатись Промоутер Усика назвав найголовнішого суперника українського боксера

Тайсон віддав перемогу Олександру, який має декілька переваг над своїм майбутнім суперником.

На обличчі Усика було багато міток, в нього були розсічення. Очевидно, Джошуа може завдати одного удару, але Усик занадто кмітливий для нього, занадто розумний, занадто швидкий, занадто малий, а ще він – шульга,
– заявив Ф'юрі.

Британський боксер заговорив про нового тренера свого земляка Роберта Гарсії. Тайсон не вірить, що новий наставник зможе якісно підготувати Джошуа до реваншу.

Думаю, співпраця з Робертом Гарсією, який тренує його бути агресивним, зробить Джошуа ще більш вразливим до ударів Усика. Я не бачу як... Але що я знаю про бокс – нічого. Я лише чемпіон світу, непереможений, і всяке таке,
– зізнався "Циганський король".

Тайсон розповів, що потрібно Джошуа, щоб взяти реванш в українця.

"Кожен може побити кожного, я казав це багато разів. Зараз хороший шанс перемогти Усика, чи не так? Він був на війні близько 18 місяців чи скільки там, але думаю, що Усик – занадто хороший боксер для Ей Джея. Не думаю, що Джошуа зможе пресингувати його протягом 12 раундів, втягнути його в бійку та врешті-решт нокаутувати. Для цього йому потрібно бути елітним та особливим чоловіком, але я не думаю, що Джошуа має цю волю до перемоги. Він радий і другому місцю, йому занадто просто це прийняти", – додав земляк Джошуа.

Головне про реванш Усик – Джошуа