Френк Уоррен, промоутер Ф’юрі, заявив, що Тайсон не хоче переносити третій бій з Деонтеєм Уайлдером на 2021 рік. Про це повідомляє Sportarena.com.

До теми: Всім байдуже бажання Усика: менеджер пояснив, чому відбудеться бій Джошуа – Ф'юрі

Ф’юрі хоче провести поєдинок до кінця 2020 року

Уоррен розповів, що розмовляв з Ф’юрі, який підтвердив, що хоче битися у цьому році. "Моя робота – переконатися, що він буде битися в цьому році”, – заявив Уоррен.

Він додав, що Тайсон не битиметься з Уайлдером у 2021 році. Попередньо бій боксерів мав відбутися у грудні 2020 року.

Ф’юрі не битиметься в лютому 2021 року. Він буде битися в цьому році. Або з Уайлдером, або з кимось іншим. Ми хочемо виконати його договірні зобов’язання. Він не буде чекати до лютого,
– розповів промоутер.

Разом з тим, Уоррен сказав, що Уайлдера у поєдинку з Тайсоном міг би замінити Ентоні Джошу – чемпіон світу за версіями WBA, WBO, IBF.

"Який бій глядачі хочуть побачити найбільше? Давайте тільки не будемо говорити про Ділліана Уайта й інших хлопців. Всі хочуть побачити бій Ф’юрі і Джошуа. Пропоную дати фанатам боксу те, чого вони хочуть", – резюмував менеджер.

Чи реальний бій Джошуа – Ф'юрі у 2020 році?

Ентоні Джошуа у 2020 році повинен провести обов'язковий захист титул IBF проти Кубрата Пулєва. Бій мав пройти влітку, але через карантин перенесений.

Також у Джошуа є офіційний претендент по лінії WBO – Олександр Усик.

Натомість Тайсон Ф'юрі, окрім поєдинку з Уайледром, повинен провести захист титулу проти Ділліана Уайта.

Чому переносять бій Ф'юрі – Уайлдер?

Глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум заявив, що бій перенесуть на 2021 рік, щоб провести його перед заповненими трибунами. Це обурило Едді Хірна, менеджера Джошуа та Уайта, який вимагає скасувати бій.