В четвер, 16 липня, "Маріуполь" на виїзді зіграє з полтавською "Ворсклою". А вже у неділю, 19 липня – проти "Львова" теж на виїзді. На ці матчі команда відправилася з Маріуполя ще в середу, 15 липня, повідомили на офіційному сайті клубу.

Варте уваги: Нова форма збірної України – вишиванка на футболці і традиційні кольори: фото та відео

Подорож гравців "Маріуполя" Україною

  • Між Маріуполем та Полтавою близько 500 кілометрів. Цю відстань команда має подолати за середу, 15 липня. І вже ввечері прибути до Полтави. Там в четвер, 16 липня, і відбудеться матч.
  • З Полтави команда в п'ятницю, 17 липня, відправиться до Києва. Це ще 350 кілометрів. Саме у столиці вони залишаться на нічліг.
  • В суботу, 18 липня, "Маріуполь" направиться до Львова. Цього разу команда проїде ще 550 кілометрів.
  • В неділю, 19 липня, "Маріуполь" зіграє проти "Львова", після чого відправиться додому. Для цього їм доведеться проїхати ще 1400 кілометрів.
  • В Маріуполь команда прибуде аж в понеділок ввечері, 20 липня.

Таким чином, чергове відрядження команди триватиме 6 днів. За цей час азовці зіграють два матчі та подолають близько 2800 кілометрів на автобусі.

Варто додати, що це не вперше "Маріуполь" відправляється в таку далеку подорож. І теж команді доводиться проводити свої матчі у Львові та Полтаві. Так було і на початку жовтня 2019 року, коли "Маріуполь" спочатку провів матч Кубка України проти "Руху" у Львові, а згодом матч чемпіонату проти "Ворскли" в Полтаві. Однак тоді команда частину шляху мандрувала залізницею – із Запоріжжя до Львова і зі Львова до Полтави. І не заїжджала до Києва на ночівлю. Тож маршрут склав 2600 кілометрів. Цього разу весь шлях доведеться провести в автобусі.