Війна об'єднала усю Україну

Гравці та тренери київського клубу навідались в одну з місцевих лікарень, щоб особисто подякувати українським захисникам за мужність. Нагадаємо, що Динамо під час воєнних дій базується у Дрогобичі, що у Львівській області.

Дивіться також Кополовець закликав Луческу йти на пенсію після слів, що спорт Росії не повинен страждати

Віталій Бульськаий взяв перше слово та подякував військовим за мужність та захист нашої країни. Півзахисник "біло-синіх" назвав кожного військового героєм України.


Динамо відвідало військових / Фото з клубного сайту команди

Гравці та наставники слухали історії хлопців, які отримали поранення під час війни. Військові навіть у такій ситуації не втрачають гумор та навіть поставили футболістам цікаве запитання: "Хлопці, тепер ви розумієте, що найближчими роками маєте виграти Лігу чемпіонів?".


Динамо відвідало лікарню з пораненими військовими / Фото з клубного сайту команди

Військові отримали з рук Олега Гусєва сувеніри та пам'ятні футболки Динамо з автографами усієї команди. Футболісти побажали усім швидкого одужання та запросили на перший домашній матч команди у Києві після перемоги над окупантами.

  • Відзначимо, що динамівці відновили тренування без головного тренера команди Мірчі Луческу. Румунський спеціаліст після початку війни перебуває у рідній країні.
  • Наставник Динамо несподівано заступився за російський спорт, який усунули від усіх міжнародних змагань, та отримав за це на горіхи.