Травма, яка завадила проявити себе на Євро-2020

Правий вінгер збірної України Олександр Зубков завершив для себе виступи на чемпіонаті Європи-2020. У його активі лише 13 хвилин у матчі з Нідерландами.

До теми Підсилення для України: Яремчук готовий зіграти проти Швеції в 1/8 фіналу Євро-2020

За інформацією журналіста Олександра Денисова, футболіст більше не зможе зіграти у "синьо-жовтій" футболці на цьому турнірі. Все через травму, яку українець отримав у стартовому поєдинку проти "помаранчевих".

Є одна не дуже хороша новина. Я говорив з Андрієм Шевченком: "Зубков? Він не зможе більше грати на Євро-2020". Олександр залишається у збірній, щоб не сидіти вдома, тут він і з тренерами та медперсоналом. Тобто, йому так легше – після травми швидше відновиться і підготується до сезону. Але однією інтригою щодо складу точно менше – на жаль, Зубков не допоможе збірній на Євро-2020,
– сказав Денисов.

В УАФ також повідомили, що Зубков займається за індивідуальним графіком. Гравець продовжує виконувати бігові вправи, наближаючи своє повернення до роботи з м’ячем.

Як Зубков отримав травму на Євро-2020

Вже на старті поєдинку проти нідерландів Зубков був змушений достроково покинути футбольне поле. Олександр в ігровому епізоді отримав пошкодження. Замість нього на газон вийшов Марлос, який був замінений у другій 45-хвилинці. Зубков провів у матчі лише 13 хвилин.

Після зустрічі стало відомо, що відновлення українського футболіста триватиме близько 2-3 тижнів. Гравець пропустив усі наступні поєдинки збірної України.