Про це пише HLN. Повідомляється, що рік тому форвард робив аналогічний запит, але потім підписав новий контракт з клубом до 2023 року.

Дивіться також: Команда шокована словами Яремчука, це було грубо: захисник клубу про критику від українця

Конфлікт Яремчука з тренером

30 серпня "Гент" мінімально обіграв "Мехелен". Після матчу Яремчук залишився не задоволений грою команди. Зокрема, український футболіст заявив, що "Гент" грає, як команда з другого дивізіону. Він додав, що "Гент" надто багато обороняється.

Це не сподобалося тренеру Ласло Белені, який, в свою чергу заявив, що якщо футболісту не подобається гра цієї команди, то можливо йому простіше підшукати іншу.

Втім, стало відомо, що конфлікт залагоджено, про що заявляв Белені. Однак історія отримала новий розвиток після того, як Роман повернувся в клуб після матчів збірних.

11 вересня Яремчук залишився поза заявкою команди на матч з "Ейпеном". Також він пропустить матч кваліфікації Ліги чемпіонів проти віденського "Рапіда" 15 вересня.

Чим закінчиться історія – покаже лише час.

Куди може перейти Яремчук

  • Повідомлялося про інтерес до Романа з боку італійських, іспанських та англійських клубів. Зокрема, конкретну пропозицію по трансферу Романа робила "Рома".
  • Яремчук відмовився переходити в інший клуб піч час минулого сезону, щоб мати ігрову практику перед Євро-2020.
  • У минулому сезоні Яремчук продовжив контракт з "Гентом" до середини 2023 року. Яремчук в чемпіонаті 2019/20 забив 10 голів за 18 матчів.