Півзахисник Кардіффа Волкс забив неймовірний гол 26 грудня у рамках 21-го туру Чемпіоншипу. Про це повідомляє 24 канал.

Дивіться також Футбольна Санта-Барбара: пес з бутсою в зубах вибіг на поле та знайшов господаря – відео

М'яч пролетів половину поля

У рамках другого за силою футбольного дивізіону Англії Волкс засмутив Брентфорд. Гравець збірної Уельсу відзначився на 3-й компенсованій хвилині до першого тайму.

Він отримав пас у центрі поля від Роберта Глатзеля й ударом в дотик відправив м'яч у ворота з власної половини поля. До володінь голкіпера гостей Девід Рая було понад 50 метрів.

Та попри таку велику за футбольними мірками дистанцію іспанський воротар не зміг зарадити. Він далеко вийшов з лінії воріт та виявився безсилим якось запобігти голу.

27-річний Волкс ще й ефектно відсвяткував, виконавши сальто.

Дивіться відео голу Волкса (з 01:09)

Шедевр не допоміг Кардіффу

На жаль, у футболі красиві голи оцінюються, як і найбільш безглузді. У другому таймі господарі пропустили 3 м'ячі і програли з рахунком 2:3.

Кардіфф з 29 очками перебуває на 12-у місці. Брентфорд йде 4-м – 38 очок.