Гол, який не варто було зараховувати

Два голи були забиті лише у другій 45-хвилинці. На 53-й хвилині Мумін Мелієв забив, який не повинні були зараховувати.

Варте уваги Петряк відзначився розкішним дублем в Угорщині та відсвяткував голи у стилі Роналду: відео

24-річний футболіст Коканди увірвався у штрафний суперника та наважився на удар майже з нульового кута. М'яч влучив у стійку, а від неї через зовнішню сторону сітки побував у воротах Машала. Жоден з арбітрів не побачив цього, тому гол було зараховано. Господарі матчу сигналізували про неправильне взяття воріт, але це не принесло їм результату – 0:1.

• Після цього курйозного епізоду гості забили ще одного разу та поставили крапку у зустрічі – 0:2.
  • Після поєдинку один з працівників стадіону побачив, що м'яч міг легко пролетіти крізь сітку у ворота. Однак ніхто результат не скасував.