Жахливий землетрус в Туреччині, який стався 6 лютого, забрав життя понад 45 тисяч людей. Серед жертв трагедії опинився гравець Хатайспору Крістіан Атсу.

До теми Туреччину і Сирію сколихнули потужні землетруси – знищені будинки, багато жертв: все, що відомо

Атсу мав покинути Туреччину напередодні землетрусу

Проте колишній футболіст Челсі міг уникнути трагедії. Ганець мав авіквитки на вечір 5 лютого. Він планував відвідати своїх рідних у Франції. Але в останній момент Крістіан скасував свій квиток. Справа в тому, що у останньому матчі Атсу забив переможний гол у ворота Касимпаши (1:0). Тож він захотів залишитися, щоб відсвяткувати вдалий матч у колі друзів. Це гол відіграв рокову роль у його житті.

Адміністратор Хатайспора Фатіх Ілек поділився подробицями цієї історії.

"Він просив про відхід з Хатайспора. Атсу мав кілька пропозицій і тренер дав йому зелене світло. Після того, як Крістіан забив гол, він вирішив відсвяткувати з командою і залишився.

Атсу мав рейс до Франції на 23:00, щоб повернутися до сім'ї, але він скасував його і вирішив повернутися на день пізніше. Потім, о четвертій ранку, стався землетрус", – розповів Ілек.

Відео фатального голу Атсу

Нагадаємо, що одразу після землетрусу з'явилися новини про порятунок вінгера Хатайспора. Але згодом виявилося, що ці повідомлення були неправдивими.