Такий гол у свій актив записав форвард у матчі Іст Бенгал – Гоа. Такому сольному проходу позаздрить Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду, пише 24 канал.

Це варто побачити У Бельгії футболіст "пошив у дурні" ледь не пів команди та забив диво-гол: відео

Гол мрії

22-річний нападник підхопив передачу майже у центрі поля, зіграв на випередження із суперником. Після чого розпочалось справжнє диво. Брайт Енобахаре завдяки фантастичній техніці поклав на газон чотирьох гравців Гоа, а згодом і самого голкіпера та спокійно відправив м'яч у сітку воріт суперника.

Цей гол відкрив рахунок зустрічі для господарів аж на 79-й хвилині. Щоправда, результативний удар не приніс перемогу його команді. Вже через дві хвилини Гоа зумів відігратись та поставити крапку у зустрічі – 1:1.

• Раніше гравець виступав за Вулверхемптон, Віган, АЕК та маловідомі Кілмарнок та Ковентрі. Сезон-2020/2021 розпочав у Іст Бенгалі. За команду встиг зіграти 4 матчі, у яких двічі відзначався у воротах суперників.

Відеоогляд матчу (красивий гол з 4:34)