Матч відбувався у раках 17-го туру чемпіонату Бельгії та завершився з рахунком 1:1. Гол Смаїла Превляка став окрасою цього поєдинку, пише 24 канал.

Варто побачити П'ятою в дев'ятку: як футболіст забив неймовірний гол у чемпіонаті Нідерландів – відео

Неймовірний гол

Початок зустрічі для гостей був справжнім жахом. Вилучення вже на 16-й хвилині отримав Еммануель Агбаду. Команді прийшлось майже весь матч грати у десятьох. Але першими рахунок розмочив таки Ейпен.

Превляк отримав передачу від партнера по команді та виконав сольний прохід до воріт суперника. Спершу він "пошив у дурні" двох гравців Остенде, прокинув поміж ніг ще одному футболісту. Майже у фінальній стадії атаки форвард зібрав на собі п'ятьох гравців та потужно пробив повз голкіпера – 0:1.

Ейпену не вдалось втримати переможний результат. На 79-й хвилині Марко Квасина зрівняв рахунок, поставивши крапку у зустрічі – 1:1.

• Після матчу клуб Превляка із 27 очками посідає 12 місце. Остенде – 8-ме.
  • Смаїл виступає за бельгійський клуб із серпня 2020-го року. За цей час він встиг зіграти 14 матчів, у яких 9 разів відзначався у воротах суперників та ще одного разу асистував партнерам по команді.
  • Чинний контракт футболіста з Ейпеном розрахований до кінця червня 2023-го року.