У 5 турі чемпіонату Бельгії "Мехелен" зіграв проти "Остенде", інформує 24 канал. Матч запам'ятався не так грою, як лише одним моментом у другому таймі.

Варто побачити: Чудовий асист Соболя поставив фінальну крапку у розгромі суперника: відео

Шалений промах

На 67-й хвилині після невдалої гри голкіпера гостей м'яч потрапив у ноги Вранкса. Молодий 17-річний півзахисник був зовсім вільним, нічого не заваджало просто зайти з м'ячем у ворота. Але хавбек не очікував такого подарунку. Він не зумів забити гол з декількох сантиметрів від воріт. Замість цього футболіст господарів наступив на м'яч, впав і втратив 100-відсоткову нагоду відзначитись у матчі.

Цей промах надто дорого обійшовся команді. На 90+5 хвилині захисник гостей Гендрі замкнув подачу від Юльсагера і забив перший та переможний гол у зустрічі – 0:1.

Соцмережі вибухнули побачивши такий промах.