В усьому винен тренер Барселони

Французький футболіст Усман Дембеле вийшов на заміну у матчі з Динамо. На 65-й хвилині поєдинку вінгер вперше з'явився на полі у цьому сезоні. Гравцю Барселони нарешті вдалось залікувати травму. Але не встиг він відновитись від пошкодження, як заробив нове.

Цікаво П'ять голів та три вилучення: дебют Конте на чолі Тоттенхема став історичним у єврокубках

У травмі звинувачують тренера каталонського клубу.. Серхі Бархуан не взяв до уваги рекомендації клубних лікарів. Медики пропонували наставнику "не кидати у бій" француза або випустити Дембеле лише максимум на 15 хвилин.

Однак фахівець не дослухався до порад. Дембеле відіграв 25 хвилин та отримав чергове пошкодження. За інформацією AS, Усман пошкодив задню поверхність стегна. Відновлення футболіста триватиме 3 – 4 тижні.

Нагадаємо, що у матчі з Динамо Дембеле підсилив гру, але не відзначився результативними діями. Барселона у Києві святкувала виїзну перемогу з рахунком 0:1.

Кар'єра Дембеле у Барселоні

• У серпні 2017 року Усман Дембеле підписав контракт із каталонським клубом, перейшовши із дортмундської Боруссії.
  • Його угода розрахована до кінця червня 2022 року.
  • У сезоні-2020/2021 провів 44 поєдинки в усіх турнірах, у яких забив 11 голів та відзначився 5 асистами. Також у його пасиві 4 жовті картки.