Футболіст Андорри забив красень-гол із центру поля у Лізі націй: шалене відео

11 червня 2022, 14:21

У п'ятницю, 10 червня, у Лізі націй-2022/2023 відбувся матч між скромними збірними Андорри та Ліхтенштейну. Господарям зустрічі вдалось забити справжній шедевр, який приніс їм перемогу.

Переможний гол, який потрібно побачити

Перша частина матчу минула без голів – 0:0. Усі м'ячі національні команди зберегли на другу 45-хвилинку, пише 24 канал.

Дивіться також Рівно 10 років тому Україна провела дебютний матч на домашньому Євро-2012: історичне відео

На 78-й хвилині Андорра повела у рахунку. Господарі заробили право на пенальті, яке вдало виконав Хорді Алаес. Вже через чотири хвилини Андорра на правах господаря збільшила перевагу на табло. Справній шедевр забив захисник збірної Хесус Рубіо.

М'яч після боротьби поблизу центру поля відлетів до ніг Рубіо. Однак той не став вести команду у швидку атаку, а з усієї сили вгатив його у напрямку воріт. Зробив він це ідеально. М'яч після поаужного удару залетів у сітку воріт. Голкіпер Ліхтенштейну явно не очікував такого рішення від суперника, тому дещо вийшов із лінії воріт.

Рубіо не стримував радості після такого взяття воріт. Автор голу забив близько зі 60 метрів.

Шалений гол захисника андорри: дивіться відео

Вже у компенсований до матчу час гості відквитали один м'яч, але на більше їх не вистачило. Андорра святкувала домашню перемогу – 2:1.

• Андорра після трьох зіграних матчів йде третьою у групі, маючи у своєму активі 4 очки.
  • Ліхтенштейн наразі не відкрив ліку своїм балам у цьогорічному розіграші Ліги націй та логічно замикає цю групу.